Futbol

Jesteśmy obecni na każdym szczeblu piłkarskich rozgrywek w Polsce; najczęściej na meczach Ekstraklasy, ale również na spotkaniach w niższych ligach czy rozgrywkach Pucharu Polski. Ponadto na meczach rozgrywanych przez polskie kluby w rozgrywkach europejskich pucharów oraz na spotkaniach reprezentacji Polski. Mimo to nie stronimy od innych dyscyplin; koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki czy sportów sztuk walki.

Trybuny

Piłka nożna to styl życia, to pasja milionów ludzi na całym świecie. Zarówno tych przed telewizorami, jak i na trybunach nowoczesnych stadionów czy małych obiektów w niższych ligach. Futbol bez pasji kibiców, gotowych wspierać drużynę w jej najgorszych chwilach, jest tylko sportem. Niekiedy to co dzieje się na trybunach jest o wiele ciekawsze niż wydarzenia na murawie. I również to znajdziecie na naszych zdjęciach.

Eventy

Fotografia zawodowego sportu nie wyznacza granicy naszych zainteresowań. Zajmujemy się również obsługą amatorskich imprez sportowych, eventów firmowych oraz fotografią reportażową.

Agencja Fotografii Sportowej
E-mail:
kontakt @ fotosport.com.pl
Telefon: 516 107 206

Wszelkie materiały (zdjęcia, artykuły) umieszczone na tej stronie podlegają ochronie na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na tej stronie, bez wyraźnej zgody autora, jest zabronione.

All rights reserved. Copying and distribution of materials published on this website, without the explicit permission from the author is prohibited.

error: Zawartość jest chroniona!