Futbol

Jesteśmy obecni na każdym szczeblu piłkarskich rozgrywek w Polsce; najczęściej na meczach Ekstraklasy, ale również na spotkaniach w niższych ligach czy rozgrywkach Pucharu Polski. Ponadto na meczach rozgrywanych przez polskie kluby w rozgrywkach europejskich pucharów oraz na spotkaniach reprezentacji Polski. Mimo to nie stronimy od innych dyscyplin; koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki czy sportów sztuk walki.

Trybuny

Piłka nożna to styl życia, to pasja milionów ludzi na całym świecie. Zarówno tych przed telewizorami, jak i na trybunach nowoczesnych stadionów czy małych obiektów w niższych ligach. Futbol bez pasji kibiców, gotowych wspierać drużynę w jej najgorszych chwilach, jest tylko sportem. Niekiedy to co dzieje się na trybunach jest o wiele ciekawsze niż wydarzenia na murawie. I również to znajdziecie na naszych zdjęciach.

Eventy

Fotografia zawodowego sportu nie wyznacza granicy naszych zainteresowań. Zajmujemy się również obsługą amatorskich imprez sportowych, eventów firmowych oraz fotografią reportażową.

Agencja Fotografii Sportowej
E-mail:
kontakt @ fotosport.com.pl
Telefon: 516 107 206

×
error: Zawartość jest chroniona!